Caracteristici generale
| Numărul de moduri | 5 |
| Numar impulsuri IPL | 500000 impulsuri |
| Lungimea de undă a luminii | 500-1200 nm |
| Intervalul dintre clipește | 0.8 sec |
| Senzor de contact cu piele | da |
| Intensitatea luminii | 10 J/cm2 |
| Culoare | alb |
| Greutate | 350 g |
| Altele | răcire: 10°C |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.4 kg |
| Producător | Xiaomi |
| Cod EAN | 6971308400660 |
Specificațiile și imaginile produsului Epilator IPL Xiaomi inFace ZH-18E White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.