| Seria | Francheska |
| Lățime | 54.5 cm |
| Înălțime | 51.1 cm |
| Adâncime | 40.2 cm |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | stejar votan |
| Material fațadă | PAL |
| Culoare fațadă | alb / stejar |
| Număr sertare | 2 |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Sokme |
| Cod EAN | 2009020035007, 2280386256019 |









