| Seria | Free |
| Tip wc | pe podea |
| funcţie de bideu | da |
| Rezervor în set | da |
| Capac în set | da |
| Capac pentru toaletă | duroplast |
| Evacuare apă ? | orizontală |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 650x355x817 mm |
| Greutate | 25.5 kg |
| Altele | cu bideu |
| Țara producătoare | Turcia |
| Greutatea brută | 25.5 kg |
| Producător | Creavit |
| Cod EAN | 8698531157342, 8698531157922 |









