Caracteristici generale
| Tip cantar | electronic |
| Greutate maxima | 150 kg |
| Diviziune | 100 g |
| Eroare admisibila | 100 g |
| Pornire automata | da |
| Oprire automata | da |
| Indicator de suprasarcină | da |
| Baterii | 2хААА |
| Platforma | sticlă |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 31x31x2 cm |
| Greutate | 1.7 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Endever |
| Cod EAN | 4640016631445 |
Specificațiile și imaginile produsului Cântar de podea Endever Skyline FS-540 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.