| Tip | scaun pentru gamerii |
| Bază | stea cu roţi |
| Mecanism de leganare | da |
| Сotiere | da |
| Reglarea pe înălţime | da |
| Înclinarea spătar | da |
| Material tapiţerie | piele artificială |
| Lăţime scaun | 52 cm |
| Adâncime scaun | 51.5 cm |
| înălțimea scaunului | 43.5-51.5 cm |
| Înălţime spătar | 80.5 cm |
| Înălţime | 124-132 cm |
| Culoare | negru/roșu |
| Greutatea maximă a utilizatorului | 150 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Новый стиль |
| Cod EAN | 4823089034454 |









