| Tip | scaun pentru gamerii |
| Bază | stea cu roţi |
| Mecanism de leganare | da |
| Сotiere | da |
| Reglarea pe înălţime | da |
| Material tapiţerie | piele artificială |
| Lăţime scaun | 50 cm |
| Adâncime scaun | 45 cm |
| înălțimea scaunului | 49-55 cm |
| Înălţime spătar | 75 cm |
| Înălţime | 124-130 cm |
| Culoare | negru , gri |
| Greutate | 23.4 kg |
| Greutatea maximă a utilizatorului | 150 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Новый стиль |









