Caracteristici generale
| Tip | plafonieră |
| Înălţime | 100 mm |
| Diametru | 300 mm |
| Tip dulie | E27 |
| Numar de becuri | 2 |
| Putere maxima per bec | 26 W |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | plastic |
| Culoare carcasa | alb |
| Culoare abajur | alb |
Alte informații
| Producător | Horoz |
| Cod EAN | 2100000364923, 8699490905074 |
Specificațiile și imaginile produsului Aplică exterior Horoz High Sensor (400.002.112) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.