Caracteristici generale
| Clasificarea | senzor miscare |
| Metoda de instalare | in interior |
| Timp de livrare alarma | 0.3 sec |
| Raza de detectare a mișcării | 15 m |
| Înălțimea de instalare recomandată | 1.8 m |
| Alimentație | baterie CR123A |
| Frecvențe de funcționare | 868 MHz |
| Criptare | AES |
| Dimensiuni | 65.5x103x48.5 mm |
| Greutatea | 128 gr. |
| Specificații suplimentare | Distanța comunicare: 1600 m (zonă deschisă) |
Specificațiile și imaginile produsului Senzor de mișcare Hikvision DS-PDP15P-EG2-WE sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.