Caracteristici generale
| Instalare deasupra mașinii de spălat | da |
| Tip | etajera |
| Numărul de rafturi | 3 |
| Material | metal ,
PAL |
| Material | antracit |
| Lăţime | 64 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Înălţime | 180 cm |
| Greutate | 15 kg |
| Altele | țara de origine Turcia |
Alte informații
| Greutatea brută | 15 kg |
| Producător | Remaks |
| Cod EAN | 4841212152264 |
Specificațiile și imaginile produsului Raft masina de spalat si uscator Remaks Iboda 3 Anthracite sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.