Caracteristici generale
| Tipul de băutură | espresso |
| Numărul de capsule | 10 |
| Volumul de capsulă | 5.7 g |
| Intensitate | 12 /70 |
| Grad de prăjire a cafelei | mediu |
| Conținut de arabica | 30 % |
| Conținut de robusta | 70 % |
| Gust | condimente |
| Mărimea de servire recomandată | 140 ml |
| Compatibil cu aparatele de cafea | Nespresso |
| Țara producătorului | Italia |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.1 kg |
| Producător | Lavazza |
| Cod EAN | 8000070053472 |
Specificațiile și imaginile produsului Capsule pentru aparatele de cafea Lavazza Crema e Gusto Nespresso 10cap sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.