Caracteristici generale
| Tip | autoturism |
| Модель | Lamborghini |
| Масштаб | 1:24 |
| Максимальная скорость | 7 km/o |
| Радиус действия | 20 m |
| Vârsta minimă | 6 ani |
| Материал | plastic ,
metal |
| Управление | înainte ,
dreapta ,
stânga ,
înapoi |
| Alimentare | 5xAA |
| Цвет | gri |
| Габариты | 196x92x49 mm |
| Вес | 0.45 kg |
| Timp de lucru continuuu | 25 min |
| Timp de incarcare a bateriei | 300 min |
Alte informații
| Producător | Rastar |
| Cod EAN | 6947955355738 |
Specificațiile și imaginile produsului Jucărie teleghidată Rastar 1:24 Lamborghini Murcielago LP670-4 Superveloce (39001) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.