| Tip | electric |
| Material | inox |
| Forma | scară |
| Număr de bări | 7 |
| Tip conectare | fixata |
| Putere termică | 103 W |
| Înălțime | 700 mm |
| Lățime | 450 mm |
| Adâncime | 119 mm |
| Distanța dintre centre | 450 mm |
| Locația cablului | din dreapta |
| Culoare | chrome |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Laris |









