| Tip hota | incorporabila |
| Lăţime | 105 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare , recirculare |
| Control | electronic |
| Numar viteze | 4 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 1280 m³/h |
| Putere iluminare | 2x1.2 W |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot maxim | 67 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | inox |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 105.3x29.4x33.7 cm |
| Greutate | 15 kg |
| Diametru tub de evacuare | 15 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Falmec |
| Cod EAN | 8034122353371 |









