| Destinaţie | pentru oficiu |
| Numărul de uși | 2 |
| Forma | linear |
| Înălțime | 190 cm |
| Lățime | 60 cm |
| Adâncime | 34 cm |
| Culoare carcasă | stejar Sonoma |
| Culoare fațadă | stejar sonoma |
| Material carcasă | PAL |
| Material fațadă | PAL |
| Design interior | sertare |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Mashtab |









