| Colecția | Юниор |
| Numărul de uși | 2 |
| Număr sertare | 2 |
| Tip ușă | batante |
| Înălțime | 220 cm |
| Lățime | 80.3 cm |
| Adâncime | 38 cm |
| Culoare carcasă | stejar auriu |
| Culoare fațadă | stejar auriu/alb |
| Material carcasă | PAL |
| Material fațadă | PAL |
| Rafturi | da |
| Bara | da |
| Producător | ML-Mobila |









