| Destinaţie | pentru living , pentru dormitor |
| Numărul de uși | 2 |
| Forma | linear |
| Înălțime | 220.6 cm |
| Lățime | 100 cm |
| Adâncime | 54.2 cm |
| Culoare carcasă | ivory |
| Culoare fațadă | ivory |
| Material carcasă | LPAL |
| Material fațadă | LPAL |
| Design interior | bara |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | ML-Mobila |









