| Destinaţie | pentru hol , pentru living |
| Numărul de uși | 2 |
| Forma | linear |
| Înălțime | 202.6 cm |
| Lățime | 80.3 cm |
| Adâncime | 37 cm |
| Culoare carcasă | stejar artisan |
| Culoare fațadă | alb/stejar artizan |
| Material carcasă | PAL |
| Material fațadă | PAL |
| Cu oglinda | nu |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Sokme |









