Caracteristici generale
| Număr | 1 |
| Destinație | beton |
| Diametru | 150 mm |
| Diametrul alezajului | 22.23 mm |
| Viteza admisibilă de rotație | 12250 rot/min |
| Viteza maximă de lucru | 80 m/s |
| Înălțimea segmentului | 6 mm |
| Fixare | М14 |
Specificațiile și imaginile produsului Cupa diamantat pentru slefuire Distar DGS-W 150/22,23-7 Grindex sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.