Caracteristici generale
| Colecție | Cozy |
| Tip | caspo |
| Poziție | suspendat |
| Formă | rotundă |
| Volum | 9.7 l |
| Înălțime | 22.5 cm |
| Diametru | 36 cm |
| Greutate | 1.1 kg |
| Material | plastic |
| Culoarea | bej |
| Țara de fabricare | Polonia |
Alte informații
| Producător | Keter |
| Cod EAN | 2009997340494 |
Specificațiile și imaginile produsului Ghiveci Keter Cozy M Hanging Dune (229540) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.