Caracteristici generale
| Agent frigorific | R290 |
| Interval de temperatură | +1...+10 °С |
| Înălţime | 126.5 cm |
| Lăţime | 130.5 cm |
| Adâncime | 78 cm |
| Culoare | gri |
| Greutate | 190 kg |
Alte informații
| Producător | Hurakan |
| Cod EAN | 2700000303764 |
Specificațiile și imaginile produsului Vitrina frigorifică Hurakan KRPC-1305MW sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.