| Tip aparat | frigider cu 2 camere |
| Amplasarea congelator | jos |
| Tip de control | electronic |
| Display | da |
| Capacitate totala | 300 L |
| Capacitate frigider | 204 L |
| Capacitate congelator | 96 L |
| Zona de prospeţime | da |
| Dozator apa | nu |
| Sistem dezghetare frigider | No Frost |
| Sistem dezghetare congelator | No Frost |
| Rafturi | sticlă |
| Numărul de rafturi | 4 |
| Ladă pentru legume și fructe | 1 |
| Numărul de compartimente din congelator | 3 |
| Compresor inverter | da |
| Agent frigorific | R600a |
| Clasa de eficiență energetică | C |
| Consum energetic | 154 KWh/An |
| Capacitate de congelare | 11 kg/24 h |
| Autonomie fara curent | 10 ore |
| Super freeze | da |
| Nivel de zgomot | 35 dB |
| Mânere | ascunse |
| Semnal acustic pentru usa deschisa | da |
| Clasa climatica | SN , N , ST , T |
| Înălţime | 185 cm |
| Lăţime | 60 cm |
| Adâncime | 59.2 cm |
| Culoare | inox |
| Greutate | 56.5 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 58.5 kg |
| Producător | Gorenje |
| Cod EAN | 3838782737312 |





























