| Tip aparat | frigider cu 2 camere |
| Amplasarea congelator | jos |
| Tip de control | mecanic |
| Capacitate totala | 269 L |
| Capacitate frigider | 198 L |
| Capacitate congelator | 71 L |
| Sistem dezghetare frigider | automată |
| Sistem dezghetare congelator | manual |
| Rafturi | sticlă |
| Numărul de rafturi | 4 |
| Ladă pentru legume și fructe | 1 |
| Numărul de compartimente din congelator | 3 |
| Agent frigorific | R600a |
| Clasa de eficiență energetică | D |
| Consum energetic | 168 KWh/An |
| Capacitate de congelare | 3 kg/24 h |
| Autonomie fara curent | 11 ore |
| Nivel de zgomot | 39 dB |
| Mânere | ascunse |
| Uși reversibile | da |
| Clasa climatica | N , ST |
| Înălţime | 180 cm |
| Lăţime | 55 cm |
| Adâncime | 55.7 cm |
| Culoare | inox |
| Greutate | 53 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 58 kg |
| Producător | Gorenje |
| Cod EAN | 3838782752292 |





























