Caracteristici generale
| Tip aparat | frigider cu 2 camere |
| Amplasarea congelator | jos |
| Capacitate totala | 311 L |
| Capacitate frigider | 216 L |
| Capacitate congelator | 95 L |
| Zona de prospeţime | da |
| Sistem dezghetare frigider | automată |
| Sistem dezghetare congelator | manual |
| Rafturi | sticlă |
| Numărul de rafturi | 4 |
| Ladă pentru legume și fructe | 1 |
| Numărul de compartimente din congelator | 3 |
| Numar de compresoare | 1 |
| Clasa de eficiență energetică | E |
| Consum energetic | 233 KWh/An |
| Capacitate de congelare | 4.6 kg/24 h |
| Autonomie fara curent | 10 ore |
| Nivel de zgomot | 40 dB |
| Mânere | ascunse |
| Înălţime | 188 cm |
| Lăţime | 59.5 cm |
| Adâncime | 63 cm |
| Culoare | inox |
| Greutate | 61 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hanseatic |
Specificațiile și imaginile produsului Frigider Hanseatic HKGK18860EI sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.