Caracteristici generale
| Material | cauciuc |
| Acoperire superioară | pânză |
| Lungime | 800 mm |
| Lățime | 300 mm |
| Grosime | 3 mm |
| Formă | dreptunghi |
| Culoare | albastru |
| Greutate | 400 g |
| Specificații suplimentare | rezistent la apă |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Paladone |
| Cod EAN | 5056577751499 |
Specificațiile și imaginile produsului Mousepad Paladone Astrobot Desk (PP14336AB) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.