Caracteristici generale
| Tip | telescopica |
| Lungime max | 140 cm |
| Lungime min. | 80 cm |
| Materialul de bază | aluminiu |
| Greutate | 240 gr |
| Diametru | 26 mm |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Hardy |
Specificațiile și imaginile produsului Coada pentru instrumente Hardy 0149-271500 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.