Caracteristici generale
| Tip | rama |
| Înălţime | 45 mm |
| Lungime | 600 mm |
| Lăţime | 600 mm |
| tipul de instalare | deasupra |
| Clasa de protecție | I |
| Gradul de protecție | IP20 |
| Materialul corpului | aluminiu |
| Culoarea corpului | alb |
Specificațiile și imaginile produsului Cadru pentru panou LED Horoz 111-002-0005 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.