Caracteristici generale
| Tip | încărcător |
| Puterea | 15 W |
| Culoare | negru |
| Fără fir | da |
| Quick Charge | da |
| Stand | da |
| Dimensiuni | 162x99x41 mm |
| Greutate | 273 g |
| Altele | afișaj ,
iluminare din spate ,
ceas deșteptător |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6942007673488 |
Specificațiile și imaginile produsului Încărcător Hoco DWQ03 4-in-1 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.