Caracteristici generale
| Capacitatea | 5000 mA*h |
| Tehnologie | Li-pol |
| Max. putere de încărcare | 20 W |
| Conectori de intrare | USB Type-C ,
Lightning |
| Tensiune de ieșire | 12 V |
| Curent maxim de ieșire | 3 A |
| Fast charge | da |
| Încărcător wireless | da |
| Indicator cu LED | da |
| Compatibil cu MagSafe | da |
| Materialul carcasei | fibra de aramid |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 112x66x9 mm |
| Greutate | 200 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | WiWU |
| Cod EAN | 6977703654684 |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulator extern WiWU Warriors 5000mAh Black (Wi-P072) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.