Caracteristici generale
| Tip | cutie |
| Material | plastic |
| Protecție împotriva prafului și a apei: | IP43 |
| Lacate | da |
| Volum | 14.1 l |
| Capacitate de incarcare | 125 kg |
| Greutate | 2 kg |
| Dimensiuni | 496х296х145 mm |
Specificațiile și imaginile produsului Case pentru scule electrice Metabo 626892000 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.