Caracteristici generale
| Tipul de combustibil | diesel |
| Tip pornire | electric |
| Tensiune | 230 V |
| Număr cilindri | 1 |
| Volumul motorului | 510 cm³ |
| Model motor | ANTOR 3 LD 510 |
| Sistem racire | cu aer |
| Capacitate rezervor | 19.5 l |
| Consum combustibil | 2.4 l/ora (p-u 100% |
| Capacitate baie de ulei | 1.75 l |
| Nivel zgomot | 111 dB |
| Puterea activă | 7 kW |
| Putere maxima | 7.5 kW |
| Puterea de curent | 30.4 А |
| Dimensiuni (LxÎxA) | 781x622x850 mm |
| Greutate | 144 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Antor |
Specificațiile și imaginile produsului Generator de curent Antor AK8000M sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.