Caracteristici generale
| Tipul de combustibil | benzină ,
gaz |
| Tip pornire | manual ,
electric |
| Tensiune | 230 V |
| Tip motor | 4 timpi |
| Număr cilindri | 1 |
| Volumul motorului | 420 cm³ |
| Model motor | BS190F |
| Putere | 15 hp |
| Sistem racire | cu aer |
| Capacitate rezervor | 25 l |
| Consumul specific de combustibil | 314 g/kw*h |
| Capacitate baie de ulei | 1.2 l |
| Nivel zgomot | 97 dB |
| Система стабилизаций напряжения | AVR |
| Puterea activă | 6 kW |
| Putere maxima | 6.5 kW |
| Voltmetru | da |
| Dimensiuni (LxÎxA) | 675x535x545 mm |
| Greutate | 85 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Bison |
| Cod EAN | 2800000582845, 2800000582852 |
Specificațiile și imaginile produsului Generator de curent Bison BS7500 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.