Caracteristici generale
| Tipul de combustibil | benzină |
| Tip pornire | manual |
| Tensiune | 230 V |
| Tip motor | 4 timpi |
| Număr cilindri | 1 |
| Volumul motorului | 60 cm³ |
| Model motor | SH60B |
| Sistem racire | cu aer |
| Capacitate rezervor | 2 l |
| Autonomie | 2.5 h |
| Consum combustibil | 0.8 l/ora (p-u 70%) |
| Capacitate baie de ulei | 0.35 l |
| Система стабилизаций напряжения | invertor |
| Puterea activă | 1.1 kW |
| Putere maxima | 1.2 kW |
| Puterea de curent | 16 А |
| Voltmetru | da |
| Dimensiuni (LxÎxA) | 475x295x465 mm |
| Greutate | 12 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Senci |
Specificațiile și imaginile produsului Generator de curent Senci SC-1400i sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.