| Tip | șemineu electric |
| Putere | 1500 W |
| Regulator de putere | da |
| Puterea a treptei | 750 W, 1500 W |
| Simulare de ardere | da |
| Controlul intensității flăcării | da |
| Numărul de culori de lumină de fundal | 26 |
| Termostat | da |
| Display | da |
| Timer | da |
| Telecomanda | da |
| Instalare | încorporabil |
| Max. zona de incalzire | 15 m² |
| Culoare șemineu | negru |
| Demensiuni (LxAxÎ) | 1651x270x538 mm |
| Greutate | 55 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Art Flame |








