| Tip | espresso |
| Putere | 1050 W |
| Capacitate rezervor de apă | 1.5 litri |
| Presiune | 20 bar |
| Panarello ? | da |
| Pregătirea a două căni | da |
| Incalzire căniш | da |
| Oprire automata | da |
| Material carcasă | plastic |
| Culoare | negru |
| Greutate | 3 kg |
| Dimensiuni | 25x32x21 cm |
| Greutatea brută | 3.67 kg |
| Producător | Ardesto |
| Cod EAN | 767637175623 |
























