Caracteristici generale
| Tip | capsulă |
| Putere | 1340 W |
| Capacitate rezervor de apă | 1.2 litri |
| Presiune | 19 bar |
| Material carcasă | plastic |
| Culoare | gri |
| Greutate | 2.65 kg |
| Dimensiuni | 39.7x18x30.5 cm |
Specificațiile și imaginile produsului Cafetiera electrica Delonghi EDG268.GY sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.