Setul de benzi elastice de rezistență cu niveluri diferite de intensitate este un instrument fitness versatil pentru antrenamente acasă sau la sală. Oferă posibilități nelimitate de exerciții și opțiuni de antrenament pentru întărirea și tonifierea corpului.
Setul include trei benzi cu niveluri de rezistență:
11–19 kg
15–23 kg
20–30 kg
| Tip | panglică |
| Scopul de aplicare | universal |
| De tracțiune | da |
| Cantitatea | 3 |
| Lungimea | 208 mm |
| Lățimea | 20 mm |
| Material | latex |
| Culoare | verde/albastru/verde deschis |
| Nivel de încărcare | greu , ușor , mediu |
| Rezistență | 11-19 , 15-23 , 20-30 |
| Greutatea brută | 0.62 kg |
| Producător | Spokey |
| Cod EAN | 5905339459596 |









