| Tip | redresor pornire-încărcare |
| Curent maxim de incărcare | 250 A |
| Voltaj | 12/24 V |
| Amperaj minimal la încărcare | 50 A |
| Amperaj maxim la încărcare | 75 A |
| Capacitate maxima acumulator | 700 Ah |
| Dimensiuni | 26x57x19 cm |
| Greutate | 15.3 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Dnipro-M |









