Caracteristici generale
| Tip | digital |
| Locul de instalare | exterior |
| Tip carcasa | dom |
| Tip matricei | CMOS |
| Dimensiunea matricei | 1/2.9 " |
| Сomprimare video | H.264 ,
H.264+ ,
H.265 ,
H.265+ |
| Rezoluția maximă | 2560x1440 |
| Rata maximă a cadrelor | 20 fps |
| Distanță focală | 2.8 mm |
| Unghi de vizionare (vertical) | 49 ° |
| Unghi de vizionare (orizontal) | 91 ° |
| Unghi de înclinare verticală | 80 ° |
| Unghi de rotire orizontală | 345 ° |
| Wi-Fi | da |
| Mod de noapte | da |
| Microfon încorporat | da |
| Difuzoare încorporate | da |
| Înregistrarea pe card | da |
| Dimensiuni | 163x185x131 mm |
| Greutatea | 565 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.05 kg |
| Producător | Hikvision |
| Cod EAN | 2009997928463 |
Specificațiile și imaginile produsului Cameră de supraveghere video Hikvision DS-2DE2C400IWG/W 2.8mm sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.