| Tip | rucsac pentru laptop |
| Compatibilitate | 17.3 " |
| Material | policarbonat |
| Culoare | negru |
| Numărul de secțiuni | 2 |
| Dimensiuni externe | 470x320x140 mm |
| Greutate | 0.74 kg |
| Altele | Protecție RFID |
| Greutatea brută | 0.79 kg |
| Producător | HP |
| Cod EAN | 196188587942, 4573595713984 |









