| Tip | rucsac pentru laptop |
| Volum | 12 l |
| Compatibilitate | 15 " |
| Material | poliester , poliuretan |
| Culoare | roz |
| Numărul de secțiuni | 1 |
| Numărul de buzunare externe | 1 |
| Dimensiuni externe | 380x260x150 mm |
| Suport pentru cărucioare | da |
| Protectia de apă | da |
| Greutate | 0.6 kg |
| Producător | Lipault |
| Cod EAN | 2100000031412 |









