Caracteristici generale
| Prelucrarea materialelor | lemn |
| Metodă de gestionare | manual |
| Tip de motor electric | asincron |
| Consum energetic | 750 W |
| Numărul de viteze | 10 |
| Distanța dintre centre | 1100 mm |
| Diametrul de întoarcere deasupra patului | 370 mm |
| Conul axului | MК-2 |
| Viteza de rotație a axului | 500-2200 min‾¹ |
| Parasolar din spate | МK-2 |
| Spațiul al posteriorului din spate | 108 mm |
| Ro:Voltaj | 230 V |
| Dimenseuni | 1750х400х380 mm |
| Greutatea | 87 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Jet |
| Cod EAN | 7612375525618 |
Specificațiile și imaginile produsului Strung prelucrare lemn Jet JWL-1443LB-M (10000502LM) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.