Caracteristici generale
| Diagonala
?
| 16.2 inch |
| Rezolutie
?
| 3456x2234 |
| Tip | notebook |
| Frecvența ecranului | 120 Hz |
| Tip procesor | Apple |
| Procesor | M1 Pro |
| Număr de nuclee | 10 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Dispozitiv de stocare | SSD |
| SSD Disc | 512 Gb |
| Tip memorie video
?
| integrata |
| Chipset video | Apple M1 Pro 16-core |
| Capacitatea bateriei | 100 Wh |
| Durata de viață maximă a bateriei | 21 h |
| Port HDMI
?
| da |
| Thunderbolt | da |
| Wi-Fi
?
| da |
| Bluetooth | da |
| Scaner de amprentă | da |
| Tastatură iluminată | da |
| Culoare exterior | argintiu |
| Dimensiuni | 356x248x17 mm |
| Greutate | 2.15 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Apple |
Specificațiile și imaginile produsului Laptop Apple MacBook Pro 16.2 MK1E3RU/A Silver sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.