| Diagonala ? | 14 inch |
| Rezolutie ? | 1920x1080 |
| Tipul matricei de ecran | IPS |
| Tip | notebook |
| Frecvența ecranului | 60 Hz |
| Tip de ecran de acoperire | Anti-Glare |
| Tip procesor | Intel Core 5 |
| Procesor | 210H |
| Număr de nuclee | 8 |
| Frecvență procesor | 3.6 GHz |
| Frecvență procesor (Turbo Boost) | 4.8 GHz |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Tip memorie | DDR5 |
| Dispozitiv de stocare | PCIe M.2 NVMe |
| SSD Disc | 512 Gb |
| Tip memorie video ? | integrata |
| Chipset video | Intel Graphics |
| Capacitatea bateriei | 50 Wh |
| Port HDMI ? | da |
| USB type C | da |
| Wi-Fi ? | da |
| Bluetooth | da |
| Scaner de amprentă | da |
| Tastatură iluminată | nu |
| Culoare exterior | gri |
| Dimensiuni | 325x214x20 mm |
| Greutate | 1.45 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Asus |
| Cod EAN | 4711636334969 |









