Caracteristici generale
| Locație | linear |
| Lățime | 90 cm |
| Adâncime | 68 cm |
| Înălțime | 73 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 90x73x68 cm |
| Material blat | LPAL |
| Culoare carcasă | nuc închis |
| Material carcasă | LPAL |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Fabrik Home |
| Cod EAN | 2009020007936, 791689383996 |
Specificațiile și imaginile produsului Tabel suplimentar pentru masa Fabrik Home Prefix СК 11 Nuc Închis sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.