Caracteristici generale
| Tip | autoturism |
| Масштаб | 1:14 |
| Максимальная скорость | 8 km/o |
| Радиус действия | 25 m |
| Vârsta minimă | 6 ani |
| Материал | plastic ,
metal |
| Efecte de iluminare | da |
| Управление | înainte ,
dreapta ,
stânga ,
înapoi |
| Alimentare | 7xAA |
| Цвет | galben |
| Габариты | 340x150x80 mm |
| Габариты упаковки | 400x225x175 mm |
| Вес | 1.31 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Jucărie teleghidată Rastar 1:14 McLaren Senna Yellow (96600) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.