Caracteristici generale
| Tip | autoturism |
| Модель | Lamborghini |
| Масштаб | 1:14 |
| Максимальная скорость | 8 km/o |
| Радиус действия | 30 m |
| Vârsta minimă | 6 ani |
| Материал | plastic ,
metal ,
cauciuc |
| Efecte de iluminare | da |
| Управление | înainte ,
dreapta ,
stânga ,
înapoi |
| Alimentare | 7xAA |
| Цвет | orange |
| Габариты | 355x163x82 mm |
| Габариты упаковки | 430x170x250 mm |
| Вес | 1.3 kg |
Alte informații
| Producător | Rastar |
| Cod EAN | 6947955255717 |
Specificațiile și imaginile produsului Jucărie teleghidată Rastar 1:14 Lamborghini Sian Orange (97700) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.