Caracteristici generale
| Tip | digital |
| Locul de instalare | interior |
| Tip carcasa | standard |
| Tip matricei | CMOS |
| Dimensiunea matricei | 1/3 " |
| Rezoluția senzor | 5 Mp |
| Сomprimare video | H265+ |
| Rezoluția maximă | 2880х1620 |
| Rata maximă a cadrelor | 30 fps |
| Distanță focală | 2 mm |
| Unghi de vizionare (vertical) | 74 ° |
| Unghi de vizionare (orizontal) | 41 ° |
| Unghi de înclinare verticală | 80 ° |
| Unghi de rotire orizontală | 360 ° |
| Wi-Fi | da |
| 3G/4G | da |
| Mod de noapte | da |
| Microfon încorporat | da |
| Difuzoare încorporate | da |
| Înregistrarea pe card | da |
| Dimensiuni | 84х123.8 mm |
| Greutatea | 206.5 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Dahua |
Specificațiile și imaginile produsului Cameră de supraveghere video Dahua DH-H5B sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.