Caracteristici generale
| Tip | aragaz cămin |
| Putere nominală | 14 kW |
| Randament | 80 % |
| Zona de încălzire | 420 m² |
| Tip de cuptor | închis |
| Material cuptor | oțel |
| Tip de combustibil | lemne de foc |
| Scrumieră | da |
| Metoda de deschidere a ușii cuptorului | laterală |
| Racordarea la coșul de fum | sus |
| Forma ușii | dreptungiulară |
| Lățime | 89 cm |
| Adâncime | 61.7 cm |
| Înălțime | 130 cm |
| Diametrul coșului de fum | 20 cm |
| Greutate | 280 kg |
| Culoare | negru |
| Țara producătoare | Ungaria |
Specificațiile și imaginile produsului Șemineu Technical PanTech 90 EVO CG LD sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.