| Tip | cuplare |
| Forma | în formă de D |
| Cantitatea într-un set | 3 |
| Material | duraluminiu |
| Greutate | 52 gr |
| Certificare | EN 12275, UIAA 121 |
| Zăvor cu ambreiaj | da |
| Zăvor | Key Lock System |
| Culoare | negru , roz , albastru |
| Lungimea | 100 mm |
| Lățimea | 83 mm |
| Deschidire maximă | 19 mm |
| Producător | Ocun |