| Capacitate | 6.6 l |
| Diametru | 24 cm |
| Material carcasă | oțel |
| Acoperire antiaderentă | nu este |
| Material de capac | sticlă |
| Poate fi folosita pe plitele cu inductie | da |
| Înălțimea | 14.5 cm |
| Fund stratificat | da |
| Greutatea brută | 2.13 kg |
| Producător | Bohmann |
| Cod EAN | 4690317001898 |









